Služby

Účetnictví

Nejste administrativní typ? Nevíte si rady s přílišným papírováním? Přijďte k nám! Náš zkušený pracovní tým Vaše potíže vyřeší a Vy se budete moci místo neustálé administrativy více věnovat Vašemu podnikání. Převeďte Vaše trable na nás a zbavte se starostí, které brzdí Vaše podnikatelské aktivity.

Daňová evidence

Správně vedená daňová evidence je základním stavebním kamenem dobře fungujícího podnikání. Přenechejte tuto povinnost nám, odborníkům, kteří mají letité zkušenosti. Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte. Nezáleží, zda máte málo či hodně dokladů. Pro nás je každý podnikatel váženým zákazníkem.

Daně a daňové přiznání

Je pro Vás daňový systém složitý a nepřehledný? Potřebujete zpracovat daňové přiznání z příjmu či k silniční dani? Pomůžeme Vám tuto problematiku vyřešit.

Mzdová agenda

Chcete přijmout zaměstnance a nevíte jak na to? Poradíme a připravíme veškeré dokumenty pro příslušné úřady. Navrhneme pracovní smlouvy, dohody o hmotné odpovědnosti dle Vašich nároků. Neztrácejte čas navštěvováním potřebných institucí. Zastoupení na úřadech je pro nás samozřejmostí.

Založení s.r.o.

Chcete začít podnikat a nevíte, jak na to? Nechcete trávit zbytečný čas na úřadech? Využijte naší služby založení společnosti s.r.o. a my vše zařídíme za Vás. Díky bohatým zkušenostem našeho pracovního týmu Vám se vším poradíme a Vám již nebude nic bránit začít podnikat.

Integrační služby

Pracuje Vaše společnost či Vaši zaměstnanci v několika rozdílných a nekomunikujících programech? Narážíte na problém s přenosem dat? Nebo naopak plánujete spuštění nové výrobní linky a rádi byste ji automatizovali a integrovali do účetního programu a na skladového hospodářství? Pak jsme tu pro vás s nabídkou našich integračních služeb, které fungují a které vám ušetří váš čas a peníze!

Ostatní služby

Naše společnost nabízí širokou škálu služeb pro podnikatele. Od vedení účetnictví, zpracování daní, podávání daňových přiznání, vedení daňové evidence až po mzdovou agendu, díky které Vám odpadá veškerá starost vůči mzdám Vašich zaměstnanců. Chybí Vám přesto některá služba v naší nabídce? Podívejte se na nabízené doplňkové služby